Tel: (0324) 239 3777

Adres: Cami Şerif Mh. İsmet İnönü Bulvarı, Kongre Ve Sergi Sarayı Kompleksi, Akdeniz, Mersin, Türkiye


Mersin Kongre Merkezi ve Sergi Sarayı, Mersin ili Akdeniz ilçesinin Cami Şerif Mah. mahallesinde (İsmet İnönü Blv) yer alıyor. Mersin Kongre Merkezi ve Sergi Sarayı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Mersin Kongre Merkezi ve Sergi Sarayı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Mersin Büyük Şehir Belediyesi Kongre ve Sergi Sarayı, Mersin'in değişen yüzünü uluslar arası ve ulusal toplantılarda katılımcıların beğenisine ve övgüsüne neden olacak düzeyde yapılmış olup, Kongre, Konferans, Sempozyum, Fuar, Festival, Konser, Tiyatro, Halk Dansları, Sinema, Toplantı, Kokteyl, Yemek, Düğün, Sergi gibi faaliyetlere ev sahipliği yaparak bu toplantıların düzenli ve başarılı geçmesine katkı sağlamaktadır.


0 görüş var

    Mersin Kongre Merkezi ve Sergi Sarayı
    Toplam 42 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.69 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Mersin Kongre Merkezi ve Sergi Sarayı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Mersin Kongre Merkezi ve Sergi Sarayı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Mersin Kongre Merkezi ve Sergi Sarayı