Tel: (0324) 223 0701 veya (0324) 223 0702

Adres: Halk Kent Mh. Fatih Sultan Mehmet Bulvarı, No: 23/a, Toroslar, Mersin, Türkiye


Kadın Doğum Ve Çocuk Hastanesi, Mersin ili Akdeniz ilçesinin Yeni Mah. mahallesinde (107. Cadde) yer alıyor. Kadın Doğum Ve Çocuk Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kadın Doğum Ve Çocuk Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kadın Doğum Ve Çocuk Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kadın Doğum Ve Çocuk Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kadın Doğum Ve Çocuk Hastanesi

1 görüş var

  • ALLAH SİZDE RAZI OLSUN

    Misafir, 20.11.2013 12:51:00

Kadın Doğum Ve Çocuk Hastanesi adlı mekan, 28 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 5.29 puan almıştır.
Kadın Doğum Ve Çocuk Hastanesi
Yeni Mah.107. Cadde, Akdeniz, Mersin.
+90(0324) 223 0701 Kadın Doğum Ve Çocuk Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Kadın Doğum Ve Çocuk Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...