Tel: (0212) 529 5299

Adres: Tiryaki Hasanpaşa Cad. No: 66 İnebey Mh. Aksaray Fatih, , İstanbul, Türkiye


Merkez Oto Yedek Parça Ticaret ve San. A.Ş., İstanbul ili Fatih ilçesinde yer alıyor. Merkez Oto Yedek Parça Ticaret ve San. A.Ş. yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Merkez Oto Yedek Parça Ticaret ve San. A.Ş. nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Merkez Oto Yedek Parça Ticaret ve San. A.Ş. nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Merkez Oto Yedek Parça Ticaret ve San. A.Ş. konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Merkez Oto Yedek Parça Ticaret ve San. A.Ş.

0 görüş var

Merkez Oto Yedek Parça Ticaret ve San. A.Ş. adlı mekan, 6 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.33 puan almıştır.
Merkez Oto Yedek Parça Ticaret ve San. A.Ş.
, Fatih, İstanbul.
+90(0212) 529 5299 Merkez Oto Yedek Parça Ticaret ve San. A.Ş.

Aşağıdaki formu kullanarak Merkez Oto Yedek Parça Ticaret ve San. A.Ş. ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...