Tel: (0312) 285 7578

Adres: 44. Durak, Çankaya, 06520 Nasuh Akar, , Ankara, Türkiye


Ankara Merkez Orduevi, Ankara ili Çankaya ilçesinin Nasuh Akar Mah. mahallesinde yer alıyor. Ankara Merkez Orduevi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Ankara Merkez Orduevi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Ankara Merkez Orduevi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Ankara Merkez Orduevi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Ankara Merkez Orduevi

0 görüş var

Ankara Merkez Orduevi adlı mekan, 34 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.41 puan almıştır.
Ankara Merkez Orduevi
Nasuh Akar Mah., Çankaya, Ankara.
+90(0312) 285 7578 Ankara Merkez Orduevi

Aşağıdaki formu kullanarak Ankara Merkez Orduevi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...