Tel: (0332) 351 2802

Adres: Şemsitebrizi Mah. Vali İzzetbey Cad. Bölüm Sk. No: 2, C Karatay, Konya, Türkiye


Karatay Konya Anadolu İmam Hatip Lisesi, Konya ili Karatay ilçesinde yer alıyor. Karatay Konya Anadolu İmam Hatip Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Karatay Konya Anadolu İmam Hatip Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Karatay Konya Anadolu İmam Hatip Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Karatay Konya Anadolu İmam Hatip Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Karatay Konya Anadolu İmam Hatip Lisesi

0 görüş var

Karatay Konya Anadolu İmam Hatip Lisesi adlı mekan, 62 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.87 puan almıştır.
Karatay Konya Anadolu İmam Hatip Lisesi
, Karatay, Konya.
+90(0332) 351 2802 Karatay Konya Anadolu İmam Hatip Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Karatay Konya Anadolu İmam Hatip Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...