Tel: (0332) 351 8118

Adres: Abdülaziz Mahallesi, Atatürk Caddesi, Şair Fahri Sokak, No: 2, Meram, Konya, Türkiye


Atatürk Kız Teknik ve Meslek Lisesi, Konya ili Meram ilçesinin Abdülaziz Mah. mahallesinde (Şair Fahri Sokak) yer alıyor. Atatürk Kız Teknik ve Meslek Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Atatürk Kız Teknik ve Meslek Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Atatürk Kız Teknik ve Meslek Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Atatürk Kız Teknik ve Meslek Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Atatürk Kız Teknik ve Meslek Lisesi

0 görüş var

Atatürk Kız Teknik ve Meslek Lisesi adlı mekan, 26 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.65 puan almıştır.
Atatürk Kız Teknik ve Meslek Lisesi
Abdülaziz Mah.Şair Fahri Sokak, Meram, Konya.
+90(0332) 351 8118 Atatürk Kız Teknik ve Meslek Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Atatürk Kız Teknik ve Meslek Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...