Tel: (0332) 322 2400

Adres: Osmangazi Mah. Dutluca Sk. No: 8 Meram, Konya, Türkiye


Meram 75. Yıl Lisesi, Konya ili Meram ilçesinin Osman Gazi Mah. mahallesinde yer alıyor. Meram 75. Yıl Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Meram 75. Yıl Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Meram 75. Yıl Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Meram 75. Yıl Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Meram 75. Yıl Lisesi

0 görüş var

Meram 75. Yıl Lisesi adlı mekan, 23 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4.13 puan almıştır.
Meram 75. Yıl Lisesi
Osman Gazi Mah., Meram, Konya.
+90(0332) 322 2400 Meram 75. Yıl Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Meram 75. Yıl Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...