Menderes Belediyesi logo

Tel: (0232) 782 1006

Adres: Kasımpaşa Mh. Atatürk Caddesi, No: 1, Belediye Başkanlığı Binası, Menderes, İzmir, Türkiye


Menderes Belediyesi, İzmir ili Menderes ilçesinin Kasımpaşa Mah. mahallesinde (Atatürk Caddesi) yer alıyor. Menderes Belediyesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Menderes Belediyesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


3 görüş var

  Menderes Belediyesi
  Toplam 12 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.75 puan aldı.
 • sayın yetkililer özderede oturmaktayım ve artık ne zaman yeter diyeceğinizi merak ediyorum kışın ayrı yazın ayrı bir dert günde 10 yakın elektrik kesilmesi bu çağda ne demek size sorayım şu trafoyu ne zaman değiştreceksiniz çok merak ediyorum

  1/ 5 yıldız
  ,

 • Menderese ne zaman doğalgaz gelecek hayret ediyorum böyle gelişen bir ilçeye gelmemiş olması düşündürücü....

  5/ 5 yıldız
  ,

 • özdere çukuraltı beş evler mevkii sahil şiddetli rüzgarda yosun doluyor lütfen haftada bir kere temizlenmesi gerekir daha önceki senelerde temizleniyordu şu anda yine yosun var halk yosunlar içinde güneşliyor inşallah ilgilienirsiniz

  5/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Menderes Belediyesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Menderes Belediyesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Menderes Belediyesi

Aşağıdaki formu kullanarak Menderes Belediyesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...