Memorial Sağlık Grubu Genel Müdürlük logo

Tel: (0212) 314 6666

Adres: Piyale Paşa Bulvarı No: 55 Perpa Ticaret Merkezi Yanı. B Blok Kat: 2 Okmeydanı Şişli, , İstanbul, Türkiye


Memorial Sağlık Grubu Genel Müdürlük, İstanbul ili Şişli ilçesinin H. Edip Adıvar Mah. mahallesinde (Piyalepaşa Bağlantı Yolu) yer alıyor. Memorial Sağlık Grubu Genel Müdürlük yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Memorial Sağlık Grubu Genel Müdürlük nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Başta kalp ve damar hastalıkları olmak üzere her türlü hastalığın teşhis, tedavi ve önlenmesi konularında bilimsel eğitim, araştırma ve geliştirme çalışmaları yapmak. . . . . . . ve 25. 4. 2013 tarihinde tescil edilen tadil metninde yazılı olan diğer işler,


0 görüş var

    Memorial Sağlık Grubu Genel Müdürlük
    Toplam 2 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.5 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Memorial Sağlık Grubu Genel Müdürlük nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Memorial Sağlık Grubu Genel Müdürlük konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Memorial Sağlık Grubu Genel Müdürlük

Aşağıdaki formu kullanarak Memorial Sağlık Grubu Genel Müdürlük ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...