Tel: (0216) 570 6666

Adres: Vedat Günyol Cad. No: 30 Küçükbakkalköy Mh. Ataşehir Kadıköy, , İstanbul, Türkiye


Memorial Ataşehir Tıp Merkezi, İstanbul ili Ataşehir ilçesinin Küçükbakkalköy Mah. mahallesinde (Yeşim Sitesi) yer alıyor. Memorial Ataşehir Tıp Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Memorial Ataşehir Tıp Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Memorial Ataşehir Tıp Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Memorial Ataşehir Tıp Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Memorial Ataşehir Tıp Merkezi

0 görüş var

Memorial Ataşehir Tıp Merkezi adlı mekan, 20 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.55 puan almıştır.
Memorial Ataşehir Tıp Merkezi
Küçükbakkalköy Mah.Yeşim Sitesi, Ataşehir, İstanbul.
+90(0216) 570 6666 Memorial Ataşehir Tıp Merkezi

Aşağıdaki formu kullanarak Memorial Ataşehir Tıp Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...