Memorial Ataşehir Hastanesi logo

Tel: (0216) 570 6666 veya 444 78 88

Adres: Küçükbakkalköy Mh. Vedat Günyol Cad. No: 30 Ataşehir Kadıköy, , İstanbul, Türkiye


Memorial Ataşehir Hastanesi, İstanbul ili Ataşehir ilçesinin Küçükbakkalköy Mah. mahallesinde (Karaman Çiftliği Caddesi) yer alıyor. Memorial Ataşehir Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Memorial Ataşehir Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Memorial Ataşehir Hastanesi
    Toplam 20 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.55 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Memorial Ataşehir Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Memorial Ataşehir Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Memorial Ataşehir Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Memorial Ataşehir Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...