Memorial Antalya Hastanesi logo

Tel: (0242) 314 6666 veya 444 78 88

Adres: Zafer Mh. Yıldırım Beyazıt Cd. No: 91 Kepez, , Antalya, Türkiye


Memorial Antalya Hastanesi, Antalya ili Kepez ilçesinin Zafer Mah. mahallesinde yer alıyor. Memorial Antalya Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Memorial Antalya Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Memorial Antalya Hastanesi
    Toplam 27 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.15 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Memorial Antalya Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Memorial Antalya Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Memorial Antalya Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Memorial Antalya Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...