Tel: (0352) 231 0157

Adres: Tacettin Veli Mh. Tacettin Veli Bulvarı, No 34, Kiçikapu, Melikgazi, Kayseri, Türkiye


Melikgazi Halk Eğitim Merkezi, Kayseri ili Melikgazi ilçesinin Tacettin Veli Mah. mahallesinde yer alıyor. Melikgazi Halk Eğitim Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Melikgazi Halk Eğitim Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Melikgazi Halk Eğitim Merkezi
    Toplam 20 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.55 puan aldı.
  • bu nasıl bi çalışma sistemi!!! bu kadar da olmaz önce ücreti yatırıyoruz daha sonra kontenjan doldu diyorlar üstüne birde aradığımız zaman telefonlara bakılmıyor... ben muhasebeci olarak bi işyerinde çalışıyorum devletin olmamasına rağmen burada bile bi resmiyet var siz devlete bağlı olduğunuz halde bu şekilde nasıl çalışabiliyorsunuz..

    5/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Melikgazi Halk Eğitim Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Melikgazi Halk Eğitim Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Melikgazi Halk Eğitim Merkezi