Melikgazi Belediyesi logo

Tel: (0352) 207 2100 veya (0352) 207 2101

Adres: Seyitgazi Mh. Nuhnaci Yazgan Caddesi, Belediye Başkanlığı Binası, Pk: 38030, Melikgazi, Kayseri, Türkiye


Melikgazi Belediyesi, Kayseri ili Melikgazi ilçesinin Seyitgazi Mah. mahallesinde (Nuh Naci Yazgan Caddesi) yer alıyor. Melikgazi Belediyesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Melikgazi Belediyesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


3 görüş var

  Melikgazi Belediyesi
  Toplam 13 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 6.85 puan aldı.
 • camı kebir mahallesi sur cad no:21/a sancak iletisim çalısanıyız iş yerimizin onundeki yola yaklasık 6. 7 ay kadar önce ayırıcı dubalar kuruldu hergün kaza oluyor yol cok dar araclar yayalara carpıyor hemen hergün bu tür kazalara şahit oluyoruz insanların da sucu yok araclarında yol cok dar kaldırım yok denecek kadar kısa yol ise bi araç sığacak kadar dar bi an önce önlem alınmasını arz ederim.saygılarım la.

  2/ 5 yıldız
  ,

 • belsınde seyyar satıcıların akşama kadar megafonla bagırmalarından bıktık çok rahatsız oluyoruz ilgılenmenızı rica ederim

  5/ 5 yıldız
  ,

 • Kazım karabekir mh çöp toplama arabası 3 günde bir geliyor.buda mahallemizde kokuya ve istenmeyen kötü görüntüye yol açıyor.her zaman belediyeyi aramak zorunda kalıyoruz.diğer mahallelere uygulandığı gibi her gün gelirse daha uygun olur.

  2/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Melikgazi Belediyesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Melikgazi Belediyesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Melikgazi Belediyesi

Aşağıdaki formu kullanarak Melikgazi Belediyesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...