Tel: (0212) 538 1353

Adres: Mimar Sinan Cad. No: 47 Barbaros Hayrettin Paşa Mh. Gaziosmanpaşa, , İstanbul, Türkiye


Melek Gıda San. Tic. A.Ş., İstanbul ili Gaziosmanpaşa ilçesinin Barbaros Hayrettin Paşa Mah. mahallesinde (Mimar Sinan Caddesi) yer alıyor. Melek Gıda San. Tic. A.Ş. yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Melek Gıda San. Tic. A.Ş. nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Melek Gıda San. Tic. A.Ş. nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Melek Gıda San. Tic. A.Ş. konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Melek Gıda San. Tic. A.Ş.

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Melek Gıda San. Tic. A.Ş. ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...