Mektebim Okulları Büyükçekmece Anadolu Sağlık Meslek Lisesi logo

Tel: (0212) 872 1888

Adres: Atatürk Mh. Turgut Özal Bulvarı, No: 70 / B, Büyükçekmece, İstanbul, Türkiye


Mektebim Okulları Büyükçekmece Anadolu Sağlık Meslek Lisesi, İstanbul ili Büyükçekmece ilçesinin Atatürk Mah. mahallesinde (Turgut Özal Blv) yer alıyor. Mektebim Okulları Büyükçekmece Anadolu Sağlık Meslek Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Mektebim Okulları Büyükçekmece Anadolu Sağlık Meslek Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Mektebim Okulları Büyükçekmece Anadolu Sağlık Meslek Lisesi
    Toplam 1 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 5 puan aldı.
  • puanla mı yoksa parayla mı alınıyor okula.

    5/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Mektebim Okulları Büyükçekmece Anadolu Sağlık Meslek Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Mektebim Okulları Büyükçekmece Anadolu Sağlık Meslek Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Mektebim Okulları Büyükçekmece Anadolu Sağlık Meslek Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Mektebim Okulları Büyükçekmece Anadolu Sağlık Meslek Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...