Tel: (0332) 327 0530

Adres: Harmancık Mah. Harmancık Cad. No: 14 Meram, Konya, Türkiye


Meram Mehmet ve İbrahim Çelik İlköğretim Okulu, Konya ili Meram ilçesinin Harmancık Mah. mahallesinde (Harmancık Caddesi) yer alıyor. Meram Mehmet ve İbrahim Çelik İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Meram Mehmet ve İbrahim Çelik İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Meram Mehmet ve İbrahim Çelik İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Meram Mehmet ve İbrahim Çelik İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Meram Mehmet ve İbrahim Çelik İlköğretim Okulu

0 görüş var

Meram Mehmet ve İbrahim Çelik İlköğretim Okulu adlı mekan, 5 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4.4 puan almıştır.
Meram Mehmet ve İbrahim Çelik İlköğretim Okulu
Harmancık Mah.Harmancık Caddesi, Meram, Konya.
+90(0332) 327 0530 Meram Mehmet ve İbrahim Çelik İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Meram Mehmet ve İbrahim Çelik İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...