Tel: (0312) 267 5566

Adres: 422. Sok. No: 18 Törekent, Sincan, Ankara, Türkiye


Mehmet-Sündüs İçli İlköğretim Okulu, Ankara ili Sincan ilçesinde yer alıyor. Mehmet-Sündüs İçli İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Mehmet-Sündüs İçli İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Mehmet-Sündüs İçli İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Mehmet-Sündüs İçli İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Mehmet-Sündüs İçli İlköğretim Okulu

1 görüş var

  • benim için bu okul daki her şey ögrenciler de dahil altın degerinde okuluuumu seviyorummmmmmmmm

    Misafir, 23.08.2011 03:13:00

Mehmet-Sündüs İçli İlköğretim Okulu adlı mekan, 5 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.2 puan almıştır.
Mehmet-Sündüs İçli İlköğretim Okulu
, Sincan, Ankara.
+90(0312) 267 5566 Mehmet-Sündüs İçli İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Mehmet-Sündüs İçli İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...