Tel: (0212) 283 2356

Adres: Sanayi Mah. S. Selim Cad. Beyzade Sk. No: 17 Kağıthane, İstanbul, Türkiye


Mehmet Rıfat Yalman İlköğretim Okulu, İstanbul ili Kağıthane ilçesinde yer alıyor. Mehmet Rıfat Yalman İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Mehmet Rıfat Yalman İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Mehmet Rıfat Yalman İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Mehmet Rıfat Yalman İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Mehmet Rıfat Yalman İlköğretim Okulu

1 görüş var

  • OKULUN SINIFLARINDA DAHA AZ ÖĞRENCİ OLMASI GEREKİR BENCE DAHA İYİ EYİTİM İÇİN SAYGILAR .

    Misafir, 13.03.2011 18:32:00

Mehmet Rıfat Yalman İlköğretim Okulu adlı mekan, 4 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.25 puan almıştır.
Mehmet Rıfat Yalman İlköğretim Okulu
, Kağıthane, İstanbul.
+90(0212) 283 2356 Mehmet Rıfat Yalman İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Mehmet Rıfat Yalman İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...