Tel: (0332) 323 7700

Adres: Melikşah Mah. Ulukonak Sok. No: 10 42090, Meram, Konya, Türkiye


Mehmet hasan Sert İlköğretim Okulu, Konya ili Meram ilçesinin Melikşah Mah. mahallesinde yer alıyor. Mehmet hasan Sert İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Mehmet hasan Sert İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Mehmet hasan Sert İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Mehmet hasan Sert İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Mehmet hasan Sert İlköğretim Okulu

2 görüş var

  • çok süper bi okul arkadaşlarımı çok özledim 8/c dekileri

    Misafir, 18.11.2010 17:38:00

  • 1ay önce o okuldan ayrıldım çok özledim herşeyini öğretmenimi müdürümü herşeyi süperrrrr bir okul ama yeni okulum cemal tural da güzel türkan hoca müdür müdür yardımcısına selam söylüyorum okulu _ _ _ _
    denen öğrenci yüzünden bıraktım. sizi çoooookkkk seviyorum.

    Misafir, 27.10.2010 16:30:00

Mehmet hasan Sert İlköğretim Okulu adlı mekan, 16 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4.38 puan almıştır.
Mehmet hasan Sert İlköğretim Okulu
Melikşah Mah., Meram, Konya.
+90(0332) 323 7700 Mehmet hasan Sert İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Mehmet hasan Sert İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...