Tel: (0216) 332 0505

Adres: Yeni Mah. Dr. Ömer Besim Paşa Cad. No: 55, Beykoz, İstanbul, Türkiye


Mehmet Emin Pulatkonak İlköğretim Okulu, İstanbul ili Beykoz ilçesinin Yeni Mahalle Mah. mahallesinde (Dr. Ömer Besim Paşa Cadde) yer alıyor. Mehmet Emin Pulatkonak İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Mehmet Emin Pulatkonak İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Mehmet Emin Pulatkonak İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Mehmet Emin Pulatkonak İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Mehmet Emin Pulatkonak İlköğretim Okulu

0 görüş var

Mehmet Emin Pulatkonak İlköğretim Okulu adlı mekan, 13 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4 puan almıştır.
Mehmet Emin Pulatkonak İlköğretim Okulu
Yeni Mahalle Mah.Dr. Ömer Besim Paşa Cadde, Beykoz, İstanbul.
+90(0216) 332 0505 Mehmet Emin Pulatkonak İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Mehmet Emin Pulatkonak İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...