Tel: (0248) 213 1000

Adres: Burdur, Ali Kemal Erdem Blv, 15100 Karasenir, , Burdur, Türkiye


Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi, Burdur ili Burdur Merkez ilçesinin Karasenir Mah. mahallesinde (Ali Kemal Erdem Blv) yer alıyor. Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi

0 görüş var

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi adlı mekan, 28 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.75 puan almıştır.
Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi
Karasenir Mah.Ali Kemal Erdem Blv, Burdur Merkez, Burdur.
+90(0248) 213 1000 Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi

Aşağıdaki formu kullanarak Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...