Tel: (0442) 315 2091

Adres: Solakzade Mah. Mevlana Cad., Palandöken, Erzurum, Türkiye


Erzurum Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi, Erzurum ili Palandöken ilçesinin Solakzade Mah. mahallesinde (Mevlana Caddesi) yer alıyor. Erzurum Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Erzurum Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Erzurum Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Erzurum Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Erzurum Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi

0 görüş var

Erzurum Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi adlı mekan, 8 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.38 puan almıştır.
Erzurum Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi
Solakzade Mah.Mevlana Caddesi, Palandöken, Erzurum.
+90(0442) 315 2091 Erzurum Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Erzurum Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...