Tel: (0332) 248 2620

Adres: Malazgirt Mah. Sarayburnu Cad. No: 20, Selçuklu, Konya, Türkiye


Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi, Konya ili Selçuklu ilçesinin Kaşgarlı Mahmut Mah. mahallesinde (Sarayburnu Caddesi) yer alıyor. Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi

0 görüş var

Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi adlı mekan, 55 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.44 puan almıştır.
Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi
Kaşgarlı Mahmut Mah.Sarayburnu Caddesi, Selçuklu, Konya.
+90(0332) 248 2620 Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...