Tel: (0212) 550 7926

Adres: Kocasinan Merkez Mah. Sakıp Sabancı Cad. No: 4 Kocasinan, Bahçelievler, İstanbul, Türkiye


Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu, İstanbul ili Bahçelievler ilçesinin Kocasinan Merkez Mah. mahallesinde yer alıyor. Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu

1 görüş var

  • çok güzel bir okul

    Misafir, 16.11.2010 19:17:00

Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu adlı mekan, 29 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.55 puan almıştır.
Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu
Kocasinan Merkez Mah., Bahçelievler, İstanbul.
+90(0212) 550 7926 Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...