Tel: (0232) 285 3153

Adres: 39. Sk. No: 3 Güzelyalı, Konak, İzmir, Türkiye


Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu, İzmir ili Konak ilçesinin Güzelyalı Mah. mahallesinde yer alıyor. Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu

3 görüş var

  • en güzel okul mehmet akif ersoy ilköretim okulu

    Misafir, 03.05.2011 11:33:00

  • vayyy be mehmet akifin böle siteleri varmıydıı şimdiden özledim

    Misafir, 21.10.2010 14:00:00

  • bu okulda ben okuyorum ve bu okul dünyanın en iyi okulu

    Misafir, 19.07.2010 17:20:00

Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu adlı mekan, 32 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4.25 puan almıştır.
Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu
Güzelyalı Mah., Konak, İzmir.
+90(0232) 285 3153 Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...