Tel: (0212) 640 0404 veya (0212) 640 8154

Adres: Kocatepe Mahallesi, 12. Sokak, C-28 Blok, Kat: 2 (mega Center Yönetim), Bayrampaşa, İstanbul, Türkiye


Megacenter, İstanbul ili Bayrampaşa ilçesinin Kocatepe Mah. mahallesinde yer alıyor. Megacenter yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Megacenter nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


Mega Center, ortaklarının sahibi bulunduğu işyerlerinden oluşan sitenin ve site sakinlerinin ortak ihtiyaçlarını karşılamak. Amacına uygun gördüğü menkul ve gayrimenkulleri satın alır veya yaptırır gerekirse ihtiyaç fazlasını satar site içinde mülkiyetinde olan boş alan veya uygun yerlere imar planı esaslarına göre ortak ihtiyaçları karşılayacak işletme faaliyetinin gerekli kıldığı inşaatları yapar veya yaptırır. Site sakinlerinin ve site içerisinde yer alan menkul ve gayrimenkullerin sigorta ihtiyaçlarına aracı olur ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


0 görüş var

    Megacenter
    Toplam 1 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 5 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Megacenter nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Megacenter konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Megacenter

Aşağıdaki formu kullanarak Megacenter ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...