Tel: (0264) 281 9508

Adres: Adapazarı, 789. Sk, 3-11, 54100 Semerciler, , Sakarya, Türkiye


Mefküre Dershanesi, Sakarya ili Adapazarı ilçesinin Semerciler Mah. mahallesinde (789. Sokak) yer alıyor. Mefküre Dershanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Mefküre Dershanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Mefküre Dershanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Mefküre Dershanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Mefküre Dershanesi

0 görüş var

Mefküre Dershanesi adlı mekan, 7 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.86 puan almıştır.
Mefküre Dershanesi
Semerciler Mah.789. Sokak, Adapazarı, Sakarya.
+90(0264) 281 9508 Mefküre Dershanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Mefküre Dershanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...