Tel: (0212) 210 8700

Adres: PERPA Tic. Merkezi No: 99-101 Kırmızı Hat Yakınında A Blok Kat: 5 Halil Rıfat Paşa Mh. Okmeydanı Şişli, , İstanbul, Türkiye


Mefa Elektrik, İstanbul ili Şişli ilçesinin H. Rıfat Paşa Mah. mahallesinde (Abdullah Eraslan Caddesi) yer alıyor. Mefa Elektrik yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Mefa Elektrik nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Elektrik ve elektronik salt cihazları, salt panoları, şalter kesici ayırıcı transformatör sigorta röle kontaktör kablo haberleşme cihazları, tıbbi cihazlar ve her türlü elektrik malzemeleri konusunda imalat, ihracat, dahili ve harici ticaret, pazarlama, komisyonculuk ve mümessillik hizmetleri yapmak ve, Şirket amacını gerçekleştirmek için her türlü gayrimenkul alabilir, satabilir, kiralar, kiraya verir, bunlar üzerinde ayni ve şahsi her türlü hakları tesis edebilir, ipotek alabilir, ipotek verebilir ve ipotekleri fek edebilir. Şirket gayrimenkulleri üzerinde irtifak intifa sükna gayrimenkul mükellefiyeti kat irtifakı kat mülkiyeti tesis edebilir. Her türlü gayrimenkullerle ilgili olarak tapu daireleri nezdinde cins tashihi ifraz tevhid taksim parselasyon ile ilgili her nevi muamele ve tasarrufları gerçekleştirebilir ve 18. 1. 2007 tarihinde tescil edilen tadil tasarısında yazılı olan diğer işler.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Mefa Elektrik nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Mefa Elektrik konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Mefa Elektrik