Tel: (0216) 377 6348

Adres: Yeni Mah. Yahya Kemal Beyatli Cd. No: 2 Soğanlik, Kartal, İstanbul, Türkiye


Medine Tayfur Sökmen Lisesi, İstanbul ili Kartal ilçesinin Soğanlık Yeni Mah. mahallesinde yer alıyor. Medine Tayfur Sökmen Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Medine Tayfur Sökmen Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Medine Tayfur Sökmen Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Medine Tayfur Sökmen Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Medine Tayfur Sökmen Lisesi

1 görüş var

  • Merhaba ben Cansu Altındağ ben Medine Tayfur Sökmen lisesini araştrdm ve bnm okuyabılecegim bir okul oldugunu düsündum bana okulunuz hakında bılgı verirseniz sevinirim simdi den tesekurler...

    Misafir, 27.08.2010 21:31:00

Medine Tayfur Sökmen Lisesi adlı mekan, 30 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.27 puan almıştır.
Medine Tayfur Sökmen Lisesi
Soğanlık Yeni Mah., Kartal, İstanbul.
+90(0216) 377 6348 Medine Tayfur Sökmen Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Medine Tayfur Sökmen Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...