Tel: (0216) 475 8383

Adres: Yunus Emre Cad. No: 6 Kat: 1 Uğur Mumcu Mh. Kartal, , İstanbul, Türkiye


Mediko Tıp Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti., İstanbul ili Kartal ilçesinin Uğurmumcu Mah. mahallesinde (Yunus Emre Caddesi) yer alıyor. Mediko Tıp Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Mediko Tıp Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Mediko Tıp Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Mediko Tıp Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Mediko Tıp Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti.

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Mediko Tıp Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...