Tel: (0216) 611 4356

Adres: Ihlamurkuyu Mah. İstiklal Cad. Karakol Sok. No: 2, Ümraniye, İstanbul, Türkiye


Mediha Tansel İlköğretim Okulu, İstanbul ili Ümraniye ilçesinin Ihlamurkuyu Mah. mahallesinde yer alıyor. Mediha Tansel İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Mediha Tansel İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Mediha Tansel İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Mediha Tansel İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Mediha Tansel İlköğretim Okulu

0 görüş var

Mediha Tansel İlköğretim Okulu adlı mekan, 18 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4.28 puan almıştır.
Mediha Tansel İlköğretim Okulu
Ihlamurkuyu Mah., Ümraniye, İstanbul.
+90(0216) 611 4356 Mediha Tansel İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Mediha Tansel İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...