Medicana International Ankara logo

Tel: (0312) 292 9292 veya (0850) 460 6334

Adres: Söğütözü Caddesi, 2165. Sokak, No: 6, Pk: 06520, Söğütözü, Çankaya Ankara Ankara, Türkiye


Medicana International Ankara, Ankara ili Çankaya ilçesinin Söğütözü Mah. mahallesinde (2165. Sokak) yer alıyor. Medicana International Ankara yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Medicana International Ankara nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Medicana International Ankara
    Toplam 1 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 5 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Medicana International Ankara nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Medicana International Ankara konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Medicana International Ankara

Aşağıdaki formu kullanarak Medicana International Ankara ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...