Medicana International İstanbul logo

Tel: (0128) 677 500 veya (0850) 460 6334

Adres: Büyükşehir Mh. Beylikdüzü Caddesi, No: 3, Beylikdüzü, İstanbul, Türkiye


Medicana International İstanbul, İstanbul ili Beylikdüzü ilçesinin Büyükşehir Mah. mahallesinde (Beylikdüzü Caddesi) yer alıyor. Medicana International İstanbul yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Medicana International İstanbul nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


3 görüş var

  Medicana International İstanbul
  Toplam 29 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.76 puan aldı.
 • medicana hastanesiyle 2012 de tanıştım kanser tedavim orada yapıldı ve halen kontrollerime gidiyorum.evim gibi oldu orası.en zor zamanlarım orada geçti.Dr.zehra füsun TOKATLI hanımefendi tam bir hanımefendi.ekibi aynen öyle sekreteri Nevin Hanıma söyleyecek söz yok.sabırlı,güleryüzlü,anlayışlı. size sonsuz teşekkürler.iyiki varsınız.

  5/ 5 yıldız
  ,

 • Op.Dr..Sevim Kuşlu Çiçek ,Op.Dr.Burak Yalçın ve kurumunuzda çalışan sağlık personelinin 14 Mart Tıp Bayramını kutlarız.

  5/ 5 yıldız
  ,

 • geçen gün gittik kocamla tüp bebek için görüştük konuştuk, doktor bey baya iyi ekipte genel olarak sıcak kanlı çok güzel karşıladılar bizi çok sevdim bu hastaneyi, kendinizi evinizde gibi hissettiriyolar

  / 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Medicana International İstanbul nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Medicana International İstanbul konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Medicana International İstanbul

Aşağıdaki formu kullanarak Medicana International İstanbul ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...