Tel: (0212) 449 1449

Adres: Eski Londra Asfaltı No: 2 Maxi Center Karşısında Haznedar Bahçelievler, , İstanbul, Türkiye


Medicana Hospital A.Ş. - Bahçelievler, İstanbul ili Bakırköy ilçesinin Osmaniye Mah. mahallesinde (E-5 Karayolu) yer alıyor. Medicana Hospital A.Ş. - Bahçelievler yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Medicana Hospital A.Ş. - Bahçelievler nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Medicana Hospital A.Ş. - Bahçelievler nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Medicana Hospital A.Ş. - Bahçelievler konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Medicana Hospital A.Ş. - Bahçelievler

0 görüş var

Medicana Hospital A.Ş. - Bahçelievler adlı mekan, 36 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.36 puan almıştır.
Medicana Hospital A.Ş. - Bahçelievler
Osmaniye Mah.E-5 Karayolu, Bakırköy, İstanbul.
+90(0212) 449 1449 Medicana Hospital A.Ş. - Bahçelievler

Aşağıdaki formu kullanarak Medicana Hospital A.Ş. - Bahçelievler ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...