Medicana Hastanesi, Çamlıca logo

Tel: (0216) 522 6000 veya (0850) 460 6334

Adres: Alemdağ Caddesi, No: 113, Pk: 34767, Üsküdar, İstanbul, Türkiye


Medicana Hastanesi, Çamlıca, İstanbul ili Üsküdar ilçesinin Kısıklı Mah. mahallesinde (Alemdağ Caddesi) yer alıyor. Medicana Hastanesi, Çamlıca yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Medicana Hastanesi, Çamlıca nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Medicana Hastanesi, Çamlıca nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Medicana Hastanesi, Çamlıca konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Medicana Hastanesi, Çamlıca

Aşağıdaki formu kullanarak Medicana Hastanesi, Çamlıca ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...