Medicana Hastanesi, Bahçelievler logo

Tel: (0212) 449 1449 veya (0850) 460 6334

Adres: Adnan Kahveci Bulvarı (eski Londra Asfaltı), No: 2, Pk: 34180, Bahçelievler, İstanbul, Türkiye


Medicana Hastanesi, Bahçelievler, İstanbul ili Bahçelievler ilçesinin Bahçelievler Mah. mahallesinde (Adnan Kahveci Blv) yer alıyor. Medicana Hastanesi, Bahçelievler yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Medicana Hastanesi, Bahçelievler nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Medicana Hastanesi, Bahçelievler nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Medicana Hastanesi, Bahçelievler konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Medicana Hastanesi, Bahçelievler

Aşağıdaki formu kullanarak Medicana Hastanesi, Bahçelievler ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...