Tel: 444 63 34

Adres: Güngören, Bağcılar Cd, 34180 Haznedar, , İstanbul, Türkiye


Medicana Hastanesi, İstanbul ili Güngören ilçesinin Haznedar Mah. mahallesinde (Bağcılar Caddesi) yer alıyor. Medicana Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Medicana Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Medicana Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Medicana Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Medicana Hastanesi

0 görüş var

Medicana Hastanesi adlı mekan, 47 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.81 puan almıştır.
Medicana Hastanesi
Haznedar Mah.Bağcılar Caddesi, Güngören, İstanbul.
+90444 63 34 Medicana Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Medicana Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...