Tel: (0212) 506 0000

Adres: Nurettin Paşa Sok. İzzettin Çalışlar Cad. No: 2 Bahçelievler Mh. Bahçelievler, , İstanbul, Türkiye


Medicana Diş Hastanesi, İstanbul ili Bahçelievler ilçesinin Bahçelievler Mah. mahallesinde (Nurettin Paşa Sokak) yer alıyor. Medicana Diş Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Medicana Diş Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Medicana Diş Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Medicana Diş Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Medicana Diş Hastanesi

0 görüş var

Medicana Diş Hastanesi adlı mekan, 29 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.72 puan almıştır.
Medicana Diş Hastanesi
Bahçelievler Mah.Nurettin Paşa Sokak, Bahçelievler, İstanbul.
+90(0212) 506 0000 Medicana Diş Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Medicana Diş Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...