Tel: (0232) 399 5050

Adres: Yeni Girne Bulvarı, 1825 Sokak, No: 12, Karşıyaka, İzmir, Türkiye


Medical Park İzmir Hastanesi, İzmir ili Karşıyaka ilçesinde yer alıyor. Medical Park İzmir Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Medical Park İzmir Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Medical Park İzmir Hastanesi
    Toplam 1 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 5 puan aldı.
  • Anemin mide rahatsızlığında dolayı,internete araştırma yaptım en çok teşekür alan prf.dr. Vedat Göral da randevu aldım 26 01 2015 tarihinde ele muyanede sonra endoskobi önerildi öğle saatlerinde sonra işlem yapılmak için içeri aldılar anemi işlem yapılamadığını söylediler.sonuç için dr.yanına gitik isterseniz uyutarak işlem yapalım dedi daha önce sorulabilirdi.anem korkmuştu daha önce 4 defa görmüştü endoskbi tercübeliğdi yani,olmaz dedi anem istesen bende yapmam zaten aletlere yazık diğecek kadar iyi bir doktor yani SAYGILARIMLA MUSTA BAYAZIT

    5/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Medical Park İzmir Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Medical Park İzmir Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Medical Park İzmir Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Medical Park İzmir Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...