Tel: (0212) 484 1484

Adres: Bahçelievler Merkez Mahallesi, Kültür Sokak, No: 1, E-5 Karayolu Üzeri, Bahçelievler, İstanbul, Türkiye


Medical Park Bahçelievler Hastanesi, İstanbul ili Bahçelievler ilçesinin Bahçelievler Mah. mahallesinde (Kültür Sokak) yer alıyor. Medical Park Bahçelievler Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Medical Park Bahçelievler Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


2 görüş var

  Medical Park Bahçelievler Hastanesi
  Toplam 53 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.42 puan aldı.
 • bilgi alabilmek için operatör veya santralden bir türlü bağlanamıyoruz 10 15 dakika beklediğimiz oluyor bunun için daha aktifbir hizmetin verilmesini istiyırum teşekurler

  / 5 yıldız
  ,

 • ssk emeklilerine muayene farkı ücretiniz ne kadar?

  5/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Medical Park Bahçelievler Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Medical Park Bahçelievler Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Medical Park Bahçelievler Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Medical Park Bahçelievler Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...