Media Markt - Merter logo

Tel: (0212) 484 5400

Adres: Merter M1 Alışveriş Merkezi Eski Londra Asfaltı, Haznedar Mevkii, No:20 34180 Bahçelievler / İstanbul İstanbul, Türkiye


Media Markt - Merter, İstanbul ili Bahçelievler ilçesinin Bahçelievler Mah. mahallesinde (Adnan Kahveci Blv) yer alıyor. Media Markt - Merter yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Media Markt - Merter nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Media Markt - Merter nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Media Markt - Merter konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Media Markt - Merter

0 görüş var

Media Markt - Merter adlı mekan, 37 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.81 puan almıştır.
Media Markt - Merter
Bahçelievler Mah.Adnan Kahveci Blv, Bahçelievler, İstanbul.
+90(0212) 484 5400 Media Markt - Merter

Aşağıdaki formu kullanarak Media Markt - Merter ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...