Media Markt Çankaya logo

Tel: (0312) 218 6500

Adres: Kentpark AVM Mustafa Kemal Mah. No:164 Eskişehir Yolu 06520 Çankaya-Ankara Ankara, Türkiye


Media Markt Çankaya, Ankara ili Çankaya ilçesinin Mustafa Kemal Mah. mahallesinde (19. Sokak) yer alıyor. Media Markt Çankaya yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Media Markt Çankaya nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Media Markt Çankaya nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Media Markt Çankaya konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Media Markt Çankaya

0 görüş var

Media Markt Çankaya adlı mekan, 41 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.63 puan almıştır.
Media Markt Çankaya
Mustafa Kemal Mah.19. Sokak, Çankaya, Ankara.
+90(0312) 218 6500 Media Markt Çankaya

Aşağıdaki formu kullanarak Media Markt Çankaya ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...