Media Markt Kentpark AVM logo

Tel: (0312) 218 6500 veya (0850) 222 1500

Adres: Mustafa Kemal Mh. Eskişehir Yolu 7. Km, Kentpark Avm, Pk: 06520, Çankaya, Ankara, Türkiye


Media Markt Kentpark AVM, Ankara ili Çankaya ilçesinin Mustafa Kemal Mah. mahallesinde (Eskişehir Yolu) yer alıyor. Media Markt Kentpark AVM yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Media Markt Kentpark AVM nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Media Markt Kentpark AVM
    Toplam 41 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.63 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Media Markt Kentpark AVM nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Media Markt Kentpark AVM konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Media Markt Kentpark AVM

Aşağıdaki formu kullanarak Media Markt Kentpark AVM ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...