Media Markt İzmir logo

Tel: (0232) 455 5400

Adres: Balçova, Mithatpaşa Cd, 35340 Bahçelerarası, İzmir, İzmir, Türkiye


Media Markt İzmir, İzmir ili Balçova ilçesinin Bahçelerarası Mah. mahallesinde (Mithatpaşa Caddesi) yer alıyor. Media Markt İzmir yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Media Markt İzmir nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Media Markt İzmir nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Media Markt İzmir konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Media Markt İzmir

2 görüş var

  • Tecrübeli calisalariniz ve bolçeşitleriniz ile idealsiniz ama gercekden bizleri etkileyecek kampanyalarinizi sabırsızlıklabekliyoruz teşekkürler şimdiden

    Misafir, 28.08.2011 02:32:00

  • İzmirde böyle bir perakendeciye gercekten ihtiyaç vardı.benim adresime biraz uzak olmasına rağmen mutlu oldum.tesekkürler.

    Misafir, 27.12.2010 11:36:00

Media Markt İzmir adlı mekan, 55 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.75 puan almıştır.
Media Markt İzmir
Bahçelerarası Mah.Mithatpaşa Caddesi, Balçova, İzmir.
+90(0232) 455 5400 Media Markt İzmir

Aşağıdaki formu kullanarak Media Markt İzmir ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...