Media Markt Forum Mersin AVM logo

Tel: (0324) 241 2400 veya (0850) 222 1500

Adres: Güvenevler Mh. 20. Cadde, No: 1, Forum Mersin Avm, Pk: 33140, Yenişehir, Mersin, Türkiye


Media Markt Forum Mersin AVM, Mersin ili Yenişehir ilçesinin Güvenevler Mah. mahallesinde (1. Cadde) yer alıyor. Media Markt Forum Mersin AVM yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Media Markt Forum Mersin AVM nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


2 görüş var

  Media Markt Forum Mersin AVM
  Toplam 37 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.84 puan aldı.
 • Bir Ürünü 8 aydır elimize alamadık .sonra dava ettik kazandık.tüketici hakem heyeti kararlarını uygulamamak için direniyorlar.magaza.rezalet ...3-5fazla verip başka yerden ürün alırım artık..

  5/ 5 yıldız
  ,

 • bence gayet indirimli ve güzel esyalar satılıo bence herkes gitsin derim:)

  / 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Media Markt Forum Mersin AVM nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Media Markt Forum Mersin AVM konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Media Markt Forum Mersin AVM

Aşağıdaki formu kullanarak Media Markt Forum Mersin AVM ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...