Media Markt - Forum Mersin logo

Tel: (0324) 241 2400

Adres: Forum Mersin Alışveriş Merkezi Güvenevler Mah. 20. Cad. No: 1 33140 Yenişehir / Mersin Mersin, Türkiye


Media Markt - Forum Mersin, Mersin ili Yenişehir ilçesinin Güvenevler Mah. mahallesinde (1. Cadde) yer alıyor. Media Markt - Forum Mersin yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Media Markt - Forum Mersin nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Media Markt - Forum Mersin nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Media Markt - Forum Mersin konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Media Markt - Forum Mersin

1 görüş var

  • bence gayet indirimli ve güzel esyalar satılıo bence herkes gitsin derim:)

    Misafir, 20.04.2011 12:40:00

Media Markt - Forum Mersin adlı mekan, 35 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.77 puan almıştır.
Media Markt - Forum Mersin
Güvenevler Mah.1. Cadde, Yenişehir, Mersin.
+90(0324) 241 2400 Media Markt - Forum Mersin

Aşağıdaki formu kullanarak Media Markt - Forum Mersin ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...