Media Markt Bursa Nilpark AVM logo

Tel: (0850) 222 1500 veya (0224) 270 7400

Adres: Karaman Mh. İzmir Yolu Caddesi, No: 90, Nilpark Avm, Pk: 16130, Nilüfer, Bursa, Türkiye


Media Markt Bursa Nilpark AVM, Bursa ili Nilüfer ilçesinin Karaman Mah. mahallesinde (İzmir Blv) yer alıyor. Media Markt Bursa Nilpark AVM yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Media Markt Bursa Nilpark AVM nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Media Markt Bursa Nilpark AVM
    Toplam 28 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.75 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Media Markt Bursa Nilpark AVM nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Media Markt Bursa Nilpark AVM konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Media Markt Bursa Nilpark AVM

Aşağıdaki formu kullanarak Media Markt Bursa Nilpark AVM ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...