Adres: Medaş, Selçuklu, 42060 Babalık, , Konya, Türkiye


Medaş, Konya ili Selçuklu ilçesinin Babalık Mah. mahallesinde yer alıyor. Medaş yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Medaş nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


3 görüş var

  Medaş
  Toplam 29 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.1 puan aldı.
 • Nevşehir-Gülşehir-Yeniyaylacık köyünden yazıyorum yaklasık 4 gün önce TR B 22 nolu aydınlatma lambasının yanmadıgını bildirdim bu gune kadar gelen olmadı hizmetlerinizden dolayı tsk ediyorum.saygılar

  1/ 5 yıldız
  ,

 • ıso belgelı kalıteyı amaç edınmış bır şırketın halka zarar verıp sonra sırtını donmesı ne kadar mantıklı.anı eelktırık kesıntılerı yuzunden buzdolabım yandı bunun sorumlusu kım kımı muhatap olarak alam. malesef bır vatandaş olarak sıze oy veremıyeceğım

  / 5 yıldız
  ,

 • taşrakaraaslan dede mah.akçakale sok.no,30 konya adresinde oturmaktayım faturalarım heray okunmadığından dolayı fotura gelmemekte buda ödemede sıkıntı yaratmakta .her ay gününde okunmasını talep ederim.

  / 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Medaş nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Medaş konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Medaş