Adres: Medaş, Selçuklu, 42060 Babalık, , Konya, Türkiye


Medaş, Konya ili Selçuklu ilçesinin Babalık Mah. mahallesinde yer alıyor. Medaş yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Medaş nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Medaş nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Medaş konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Medaş

2 görüş var

  • ıso belgelı kalıteyı amaç edınmış bır şırketın halka zarar verıp sonra sırtını donmesı ne kadar mantıklı.anı eelktırık kesıntılerı yuzunden buzdolabım yandı bunun sorumlusu kım kımı muhatap olarak alam. malesef bır vatandaş olarak sıze oy veremıyeceğım

    Misafir, 06.08.2010 10:32:00

  • taşrakaraaslan dede mah.akçakale sok.no,30 konya adresinde oturmaktayım faturalarım heray okunmadığından dolayı fotura gelmemekte buda ödemede sıkıntı yaratmakta .her ay gününde okunmasını talep ederim.

    Misafir, 23.07.2010 12:33:00

Medaş adlı mekan, 27 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.11 puan almıştır.
Medaş
Babalık Mah., Selçuklu, Konya.
Medaş

Aşağıdaki formu kullanarak Medaş ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...