MEDYAPIM logo

Tel: (0212) 283 6271 veya (0212) 283 6272

Adres: Levent Mh. Krizantem Sokak, No: 82, 1. Levent, Beşiktaş, İstanbul, Türkiye


MEDYAPIM, İstanbul ili Beşiktaş ilçesinin Levent Mah. mahallesinde yer alıyor. MEDYAPIM yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. MEDYAPIM nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Ticari, eğitsel veya turizm ve tanıtım amaçlı sinema filmi video filmi, video bant her türlü televizyon programı ve bu gibi görsel eserler müzik eserleri üretmek yurt içi ve yurt dışı haber toplamak bu eserlerin yurt içi ve yurt dışında radyo ve televizyon istasyonlarına yayın hakkını satmak veya kiralamak bu eserlerin ilgili yasalar çerçevesinde açık ve kapalı alanlarda halka gösterimini yapmak video band, ses bandı, ses kasedi, plak, compact disc ve teknolojik gelişmeler sonucu icat olunacak yeni araçlar şeklinde ticari amaçla toptan veya perakende çoğaltmak, dağıtmak satmak, kiraya vermek, ve 1. 2. 2006 tarihinde tescil edilen genel kurul kararında yazılı olan diğer işler.


0 görüş var

    MEDYAPIM
    Toplam 12 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.17 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak MEDYAPIM nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak MEDYAPIM konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: MEDYAPIM

Aşağıdaki formu kullanarak MEDYAPIM ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...