Tel: 444 18 71

Adres: Mecidiyeköy Mahallesi, E-5 Karayolu, Mecidiyeköy, Şişli, İstanbul, Türkiye


Mecidiyeköy Metrobüs Durağı, İstanbul ili Şişli ilçesinin Kuştepe Mah. mahallesinde (İstanbul Çevre Yolu) yer alıyor. Mecidiyeköy Metrobüs Durağı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Mecidiyeköy Metrobüs Durağı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Mecidiyeköy Metrobüs Durağı
    Toplam 36 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.33 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Mecidiyeköy Metrobüs Durağı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Mecidiyeköy Metrobüs Durağı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Mecidiyeköy Metrobüs Durağı

Aşağıdaki formu kullanarak Mecidiyeköy Metrobüs Durağı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...