Adres: Validebağ Öğretmen Hastanesi A Blok, Üsküdar, 34660 Altunizade, , İstanbul, Türkiye


MEB Validebağ Mustafa Necatibey Huzurevi, İstanbul ili Üsküdar ilçesinin Altunızade Mah. mahallesinde yer alıyor. MEB Validebağ Mustafa Necatibey Huzurevi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. MEB Validebağ Mustafa Necatibey Huzurevi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak MEB Validebağ Mustafa Necatibey Huzurevi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak MEB Validebağ Mustafa Necatibey Huzurevi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: MEB Validebağ Mustafa Necatibey Huzurevi

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak MEB Validebağ Mustafa Necatibey Huzurevi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...