Tel: (0532) 227 6926

Adres: Cumhuriyet Mahallesi, Adnan Menderes Bulvarı No: 56 ( Bp Akaryakıt İstasyon Yanı ) göynük / Kemer , Antalya, Türkiye


Me – Ka Mermer & Granit, Antalya ili Kemer ilçesinin Yeni Mah. mahallesinde (Atatürk Blv) yer alıyor. Me – Ka Mermer & Granit yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Me – Ka Mermer & Granit nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Şirketimiz Mermer ve Granit üretimi, uygulamaları üzerine 20 yıldır hizmet vermektedir. Büyük projelere imza atan Me-ka Mermer Granit her geçen gün yenilenen vizyonu ile sizler daha kaliteli hizmet vermeyi amaçlamaktadır.
Öncelikle hedefimiz olan müşteri memnuniyetini sağlamak adına, sizlere en iyi ürünü, en hızlı ve en kaliteli hizmeti sunmak gayreti ve heyecanın tıpkı ilk günkü gibi 20 yıldır devam ettirmekteyiz.
ME – KA Mermer & Granit İç ve Dış Mimari ve Tasarım uygulamaları ile yaşadığınız yerleri, istediğiniz şekilde gönlünüzdeki Cennet köşesine çevirir…..
(İnşaat - Tadilat – Dekorasyon ve İnşaat sonrası Temizlik Hizmetleri ile Antalya Merkez ve Tüm İlçelerinde 7/24 saatte hizmetinizdeyiz)


Aşağıdaki haritayı kullanarak Me – Ka Mermer & Granit nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Me – Ka Mermer & Granit konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Me – Ka Mermer & Granit

Aşağıdaki formu kullanarak Me – Ka Mermer & Granit ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...